Medytacja a nasze życieOglądając filmy na temat krajów w których przewodzi Buddyzm, możemy zauważyć, że dla nich czymś zupełnie normalnym jest medytacja, a my powinniśmy zastanowić się nad tym, co jest ona w stanie nam zaoferować i czy medytacja faktycznie jest w stanie poprawić nasze życie. 

Jeśli interesują nas czakry i mandala, a cały świat Buddyzmu jest dla nas magiczny, z pewnością również będziemy wiedzieć, że medytacja jest w stanie wpłynąć bardzo mocno na nasz stan psychiczny, a jeśli zaczniemy naprawiać swój umysł, nasz organizm również będzie w dużo lepszej kondycji. 

Przede wszystkim medytacja jest w stanie nauczyć nas również porządkowania nie tylko swoich myśli, ale również swojego życia, więc warto zastanowić się nad tym tematem bardzo mocno, ponieważ możemy dzięki temu pracować nad swoimi czakrami, które przecież mają wpływ na jakość całego naszego życia. 

Więc czy medytacja może być rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy? Z pewnością jest w stanie wyznaczyć dla nas odpowiedni i poprawny kierunek.

Komentarze