Czakry a życie codzienneCzym są czakry i co są w stanie zaoferować nam w codziennym życiu? Czy są w stanie zmienić nasze życie, które w pewnym momencie znalazło się w pewnym sensie na zakręcie? 

Z pewnością nie zmienią go samodzielnie, jednak są w stanie zmienić nasze postrzeganie i wskazać odpowiedni kierunek, w którym powinniśmy podążać. 

Czakra to punkt na naszym kręgosłupie, a każdy człowiek posiada ich siedem. Każdy taki punkt można porównać do piętra w budynku, ponieważ im jesteśmy wyżej, tym widzimy więcej, a razem z lepszym widzeniem poprawia się nasze rozumienie otoczenia. 

Oczywiście powinniśmy w pierwszej kolejności zainteresować się tematem teoretycznie, dzięki czemu będziemy wiedzieć jak powinniśmy pracować nad swoimi czakrami żeby wszystko szło w odpowiednim kierunku. 

Każda czakra odpowiada za zupełnie coś innego, więc powinniśmy sprawdzić wszystkie znaczenia, porównać je z tym co spotyka nas w naszym życiu, dzięki czemu będziemy wiedzieć która energia jest w naszym organizmie blokowana i nie przepływa swobodnie.

Komentarze